Smart Shop – przykładowe zastosowanie

Inteligentny zestaw IoT marki AirLive zapewnia zupełnie nową jakość domowej ochrony, wygodę i oszczędność energii.
Wszystkie urządzenia AirLive IoT możesz kontrolować za pomocą naszej aplikacji IoT ze swojego smartfona, niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz.

KONTROLA Z KAŻDEGO MIEJSCA

Inteligentny zestaw IoT marki AirLive wyposażony został w technologię P2P i jest bardzo łatwy w obsłudze.
Z aplikacją AirLive IoT masz dostęp do podglądu na żywo z kamery, masz możliwość zdalnego włączania i wyłączania urządzeń, które zostały podłączone do inteligentnej wtyczki, a także sprawdzania statusu urządzeń.

DLACZEGO UŻYWAĆ Z-WAVE?

Zestaw IoT marki AirLive korzysta z protokołu Z-wave, który jest mocnym standardem i którego zaletą jest niski pobór energii, duża stabilność, interoperacyjność i dłuższy, bezprzewodowy dystans. Dodatkowo w przyszłości można podłączyć dodatkowe urządzenia i czujniki.

Wystarczy, że użytkownik podłączy centralę do Internetu i pobierze aplikację AirLive Smart Life IoT. Następnie możliwe jest zainstalowanie dodatkowych urządzeń i kontrolowanie ich z dowolnego miejsca.

STWÓRZ OCHRONĘ DOMU

Zestaw IoT marki AirLive pomoże Ci zbudować system ochrony Twojego domu. Gdy złodziej będzie próbował się do niego włamać, czujniki okien/drzwi 3 w 1 oraz czujnik ruchu PIR zostaną natychmiastowo włączone. W tym samym momencie załączy się syrena, a z centrali zostanie wysłane powiadomienie na Twojego smartfona, abyś wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Przy posiadaniu inteligentnej kamery IP możliwe jest także sprawdzenie podglądu na żywo.

OCHRONA RODZINY

Podczas gdy dzieci lub starsze osoby przebywają same w domu, funkcja podglądu na żywo pomoże Ci sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, a w razie potrzeby odpowiednio interweniować. Oprócz tego, dzięki zestawowi IoT marki AirLive istnieje możliwość automatycznego włączania oświetlenia, gdy w nocy zaistnieje potrzeba np. pójścia do toalety. Gdy tylko ktoś zbliża się do czujnika ruchu PIR, inteligentna wtyczka włącza światło, aby nie iść po ciemku.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

Inteligentna wtyczka AirLive ma wbudowaną funkcję pomiaru energii, która pomoże Ci zidentyfikować najbardziej prądożerne urządzenia elektryczne w Twoim domu, a nawet określić pomiar zużycia prądu. Wykorzystaj inteligentną wtyczkę w swoim domu i kontroluj zużycie energii.